Do kina za dychę
W każdy poniedziałek bilet do lubelskiego kina Bajka kosztuje tylko 10 zł. 27 czerwca na dużym ekranie zobaczymy trzy filmy.
- 24.06.2011 14:43
O godz. 16:30 „Młyn i krzyż”, inspirowany dziełem Bruegla niezwykle malarski obraz Lecha Majewskiego. O godz. 18:15 „Melancholia” – wizja końca świata duńczyka Larsa von Triera. A o 20:30 „Sala samobójców”, polski thriller psychologiczny w reżyserii Jana Komasy.
Kino Bajka mieści się przy ul. Radziszewskiego 8.
Data dodania:
24.06.2011 14:43
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze