Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Need for Speed: The Run. Piękne modelki w roli przyjaciółek

Need for Speed: The Run to gra o bardzo szybkich samochodach i jeszcze szybszych wyścigach. Teraz doszły do tego dwie piękne modelki.
Firma Electornic Arts, wydawca gry, poinformowała dziś, że Irina Shayk i Chrissy Teigen dołączyły do obsady Need for Speed: The Run. Irina i Chrissy to na co dzień modelki; jedne z niewielu, które gościły na łamach popularnego magazynu Sports Illustrated. W grze wcielą się zaś w rolę przyjaciółek biorących udział w nielegalnych wyścigach:
Premiera gry Need for Speed: The Run: 18 listopada

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama