CD Projekt Ambasadorem Marki Polskiej Gospodarki
Marka Polskiej Gospodarki to nowy program Ministerstwa Gospodarki. Powstał on po to, by wzmocnić pozycję polskich branż na arenie międzynarodowej, wesprzeć ekspansję polskich firm na świecie oraz aby umocnić wizerunek naszej gospodarki na zagranicznych rynkach. Mówiąc krótko: powstał w szczytnych celach.
- 04.10.2011 13:01

Takim ambasadorem jest już CD Projekt. Prezes grupy CD Projekt, Adam Kiciński odebrał już z rąk wicepremiera Waldemara Pawlaka odpowiednią statuetkę, a sama spółka CD Projekt została ambasadorem polskiej gospodarki.
Wicepremier Pawlak powiedział przed wręczeniem statuetki spółce CD Projekt RED to czysta kreatywność. Zgodził się również, że interaktywne gry będą w coraz większym stopniu odbierały widzów filmom.
– W przypadku gier jesteśmy współuczestnikiem tego, co się dzieje, więc to na pewno jest przyszłość, która sprawia, że znowu mamy do czynienia z taką sprytną firmą, która nie ma wielkich fabryk, nie musi mieć wielkich kapitałów, ale musi mieć te wielkie, wyjątkowe pomysły – tłumaczył Waldemar Pawlak.
Przyznanie CD Projektowi tytułu Ambasadora Marki Polskiej Gospodarki przez Ministerstwo Gospodarki to kolejne tego typu wyróżnienie dla spółki. 29 maja podczas oficjalnego spotkania z Barackiem Obamą premier Donald Tusk wręczył mu prezydentowi USA w prezencie m.in. kolekcjonerską wersję Wiedźmina 2.
Reklama













Komentarze