Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

"Radzyń segreguje". Zaprojektuj logo i wygraj tablet

Zachęć do segregacji odpadów i wygraj tablet. Urząd Miasta w Radzyniu Podlaskim organizuje konkurs na logo promocyjne akcji "Radzyń segreguje.
- To początek naszych działań związanych z edukacją ekologiczną w mieście. Chcemy zachęcać mieszkańców do segregacji odpadów. Bo z rozmów wynika, że świadomość ekologiczna nie jest zbyt wysoka. Mieszkańcy są niedoinformowani - przyznaje Agnieszka Pietrzak z Wydziału Zarządzania Mieniem Komunalnym Urzędu Miasta.

Logo znajdzie się na ulotkach promocyjnych, plakatach, folderach i innych materiałach radzyńskiego magistratu. Projekty mogą być wykonane dowolną techniką graficzną. Gotową pracę należy zapisać na płycie CD i dostarczyć do Urzędu Miasta (pokój nr 103) do 28 lutego. Nadesłane projekty oceni komisja konkursowa w terminie do 6 marca. Co będzie brane pod uwagę? Czytelność przekazu, estetyka, oryginalność i zgodność z zasadami konkursu. Dokładny regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej urzędu (www.radzyn-podl.pl).

Oprócz nagrody głównej, przewidziane są dodatkowe upominki dla autorów wyróżnionych prac. - Później planujemy kolejne akcje, m.in. konkursy dla dzieci i młodzieży w szkołach, ale również działania adresowane do dorosłych - zapowiada urzędniczka z Wydziału Zarządzania Mieniem Komunalnym.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama