W sobotę przed hotelem Europa na lubelskim deptaku ustawi się kolejka uzdolnionych wokalnie ludzi. Czy Lublin pobije rekord Bydgoszczy, gdzie na casting do programu telewizji Polsat \"Must Be The Music” przyszło 4 tys. osób?
(jotem)
08.12.2011 19:25
Jury programu Must Be The Music (Polsat)
Chętni do udziału w programie powinni przygotować przynajmniej dwie piosenki – jedną po polsku i drugą po angielsku. Można wystąpić z własną kompozycją lub coverem. Warto wcześniej wydrukować i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Co ważne – na instalację muzycznego sprzętu jest tylko minuta.
W przesłuchaniach w Lublinie nie wezmą udziału znani ze szklanego ekranu jurorzy programu. Przed Korą, Łozem, Elżbietą Zapendowską i Adamem Sztabą staną osoby, które okażą się najlepsze na castingach. Do półfinałów decyzją jury zakwalifikuje się 32 uczestników. Zwycięzca 3 edycji programu otrzyma 100 tys. złotych.
Casting w Lublinie rozpocznie się od godz. 8.
Komentarze