Reklama
Szczury biegały po supermarkecie w Lublinie
Biegające po sklepie szczury. Taki niecodzienny widok zobaczyli klienci jednego z supermarketów w centrum Lublina. Cztery gryzonie wypuściły pijane kobiety, które przyszły na zakupy.
- (dudi)
- 11.01.2012 09:48
We wtorek około godz. 17 policjanci dostali informację, że na terenie jednego z marketów w centrum Lublina dwie kobiety wypuściły szczury. Ustalili, że pracownik ochrony zauważył je wchodzące do sklepu z tekturowym pudełkiem. W jednej z alei sklepowych przechyliły pudełko i wypuściły cztery szczury, które natychmiast rozbiegły się po sklepie.
- Kobiety zostały ujęte przez ochronę i przekazane policjantom - relacjonuje Arkadiusz Arciszewski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
W tym czasie dwa gryzonie zostały złapane przez pracowników marketu. Kierownik podjęła decyzję o zamknięciu obiektu dla klientów. Sprawczynie trafiły do komisariatu. To 51-latka i jej 26-letnia córka.
Obie mieszkanki Lublina były nietrzeźwe. Kobiety odpowiedzą przed sądem za zakłócenie porządku publicznego.
Data dodania:
11.01.2012 09:48
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze