Wypadek BMW i KIA na drodze Lublin - Piaski (zdjęcia)
Około godziny 14 przy wjeździe do Lublina zderzyły się trzy samochody. - Sześć osób zostało przewiezionych do szpitala - mówi Anna Smarzak z KWP w Lublinie.
- 09.04.2012 16:25

– Samochody zderzyły się na skrzyżowaniu al. Witosa i Drogi Męczenników Majdanka – informuje dyżurny policjant z KWP w Lublinie. – Samochód marki BMW jadący od strony Piask w kierunku Lublina wykonywał manewr skrętu i nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka samochodowi marki Opel. Samochody zderzyły się. Na opla najechał trzeci pojazd marki KIA.
- Sześć osób zostało przewiezionych do szpitala, w tym trzy osoby dorosłe i troje dzieci. W tej chwili nie wiadomo w jakim są stanie - dodaje Anna Smarzak z biura prasowego KWP.
Po zderzeniu na S17 tworzyły się korki.
Aktualizacja godz. 18:54: Dzieci opuściły już szpital, ale trzy dorosłe osoby na razie w nim pozostają.
Obaj kierujący byli trzeźwi.
Powiązane galerie zdjęć:
Reklama
Komentarze