Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Wojewódzki Urząd Pracy

Podaje się za pracownika administracji, okrada starsze osoby. Policja szuka tego mężczyzny

Puławska policja szuka mężczyzny, który okrada starsze osoby. Oszust stosuje różne metody
Podaje się za pracownika administracji, okrada starsze osoby. Policja szuka tego mężczyzny
Mężczyzna dał się "złapać" kamerze, kiedy wychodził od jednej z oszukanych osób

Mężczyzna najczęściej podaje się za pracownika administracji. - W tym roku odnotowaliśmy kilka kradzieży. Sprawca wchodził do mieszkań pod pretekstem np. zbiórki pieniędzy, zwrotu nadpłaty, sprawdzenia liczników czy sprzedaży rożnych towarów - mówi Marcin Koper z policji w Puławach.

Oszust w trakcie rozmowy prosił o wodę, a później wykorzystywał chwilę nieuwagi gospodarzy i okradał ich z biżuterii i pieniędzy. Nagrała go kamera, gdy wychodził z mieszkania jednej z oszukanych kobiet.

- Ktokolwiek rozpoznaję mężczyznę proszony jest o kontakt z policją. Zapewniamy anonimowość. Jednocześnie apelujemy, szczególnie do osób starszych o to, aby nie zapraszać nieznanych im osób do domu - dodaje Marcin Koper.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama