Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nie wiedzieli, że kupili kradzione samochody

Policjanci z Krasnegostawu razem ze strażnikami granicznymi, odzyskali dwa poszukiwane samochody. Osoby, które je posiadały twierdzą, że nie wiedziały o tym, że auta były kradzione
Nie wiedzieli, że kupili kradzione samochody
Audi a6, ktoś ukradł w Lublinie

W piątek mundurowi pojechali do miejscowości Huta w Gminie Żółkiewka. Ustalili, że jeden z mieszkańców ma audi a6, skradzione na terenie Lublina. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

Tego samego dnia funkcjonariusze skontaktowali się z mieszkańcem gminy Zakręcie, który mial volkswagena, figurującego w bazie INTERPOL. Auto zostało skradzione na Słowacji.

- W obydwu przypadkach właściciele pojazdów nie byli świadomi ich pochodzenia. Jak twierdzili, nabyli je legalnie. Zostali przesłuchani w charakterze świadków - wyjaśnia podkom. Piotr Wasilewski z policji w Krasnymstawie.

Odzyskane pojazdy wkrótce wrócą do właścicieli. Policja wyjaśnia w jaki sposób trafiły do mieszkańców powiatu krasnostawskiego.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama