Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W ZS nr 12 w Lublinie został zorganizowany turniej Daniela Iwanka

Impreza zgromadziła ponad dwieście dzieci z całego województwa lubelskiego. Pojawili się m.in. karatecy z Zamościa, Biłgoraja czy Kraśnika. – Swoje umiejętności zaprezentowali również goście z Litwy. W przyszłości chcielibyśmy zaprosić także Ukraińców, Słowaków czy Niemców. Uważam, że warto pokazywać im Lublin, bo to miasto rozwija się w błyskawicznym tempie – przyznał Daniel Iwanek, organizator imprezy.
W ZS nr 12 w Lublinie został zorganizowany turniej Daniela Iwanka
W imprezie organizowanej przez Daniela Iwanka wzięło udział ponad dwieście dzieci
FOT. KAMIL KOZIOŁ

Nasz trzykrotny mistrz świata w ostatnim czasie zmienił federację i obecnie specjalizuje się w fudokan. – Karate jest jedno, a ja chciałem założyć swój klub i stworzyć swoją markę. Myślę, że udało mi się to, bo trenuje u mnie mnóstwo dzieci – mówi Iwanek.

– Bardzo cieszymy się, że Daniel trafił do nas. Jestem przekonany, że znajdzie tu miejsce do realizacji swoich pasji. Po minach najmłodszych widać, że dzieci są bardzo zadowolone. Karate jest jedno i powinno łączyć nas wszystkich – powiedział Piotr Tytoń, prezes Federacji Karate Tradycyjnego Fudokan.

– Turniej był znakomitą promocją sportu. Cieszę się również, że mogliśmy zaprezentować piękną halę sportową Zespołu Szkół nr 12. Jestem przekonany, że będzie to impreza cykliczna – kończy Iwanek.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama