Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Czas na ostatnią \"Dychę do Maratonu\"

W niedzielę zostanie rozegrana czwarta i ostatnia \"Dycha do Maratonu”
Czas na ostatnią \"Dychę do Maratonu\"
Bieg rozpocznie się o godz. 11 w pobliżu Ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie.

Będzie przebiegał ulicą Krężnicką oraz ścieżką rowerową wokół zalewu. Zawody cieszą się bardzo dużym zainteresowanie zawodników. Na liście startowej jest już ponad 1100 osób, a organizatorzy przygotowali jeszcze jedynie 100 miejsc.

– Wszystkich tych, którzy nie zdążyli się jeszcze zapisać zapraszamy do biura zawodów, gdzie będzie przygotowanych jeszcze 100 pakietów startowych. Zapisy będą się odbywało tylko w piątek i sobotę – informują organizatorzy "dyszki”.

Biuro znajduje się tradycyjnie w Galerii handlowej Gala, przy ul. Fabrycznej 2 w Lublinie, obok Sklepu Biegacza (drugie piętro). W niedzielę biuro zostanie przeniesiona w pobliże Ośrodka Słoneczny Wrotków.
Przy okazji będzie można pomóc Szymonowi, który choruje na mukowiscydozę. Akcja pod hasłem " 2 Życie” ma na celu zbiórkę pieniędzy potrzebnych do zakwalifikowanie chłopca do operacji przeszczepu płuc.

Będzie to już ostatni trening przed zaplanowanym na 10 maja 3. PZU Maratonem Lubelskim. A skoro o tym wydarzeniu mowa, to z powodu remontu Al. Kraśnickiej trasa ulegnie drobnym zmianom. Wszelkie szczegóły na temat "dyszki”, a także maratonu można uzyskać na stronie internetowej maraton.lublin.eu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama