Nieznani sprawcy zniszczyli pomnik Leo Messiego w Buenos Aires.
x-news/Associated Press
13.01.2017 13:13
x-news/Associated Press
Ze statuy postawionej w czerwcu zeszłego roku, pozostały tylko nogi i piłka postawiona na cokole. Władze miasta zapowiedziały, że będą chciały jak najszybciej zrekonstruować pomnik.
Komentarze