Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wandale zniszczyli pomnik Leo Messiego w Buenos Aires (wideo)

Nieznani sprawcy zniszczyli pomnik Leo Messiego w Buenos Aires.
Wandale zniszczyli pomnik Leo Messiego w Buenos Aires (wideo)
x-news/Associated Press

Ze statuy postawionej w czerwcu zeszłego roku, pozostały tylko nogi i piłka postawiona na cokole. Władze miasta zapowiedziały, że będą chciały jak najszybciej zrekonstruować pomnik.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama