W sobotę Górnik zagra z Radomiakiem na Arenie Lublin
Za tydzień rusza runda wiosenna. W sobotę o godz. 15.30 Górnik Łęczna w ostatnim sparingu zimowego okresu przygotowawczego zmierzy się na Arenie Lublin z Radomiakiem Radom
- Michał Beczek
- 03.02.2017 12:11

Data dodania:
03.02.2017 12:11
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze