Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kibice będą mogli zobaczyć trofeum dla piłkarskiego mistrza Polski

W sobotę w godz. 14-20 w Atrium Felicity dbędzie się event z cyklu ESA Trophy Tour z udziałem piłkarzy Górnika Łęczna
Kibice będą mogli zobaczyć trofeum dla piłkarskiego mistrza Polski
Co prawda piłkarze Górnika walczą w tym sezonie o utrzymanie, ale kibice będą mieli okazję zobaczyć jak wygląda statuetka dla najlepszego zespołu w naszym kraju

Nowe Trofeum Mistrza Polski wręczane jest najlepszej drużynie w rozgrywkach Ekstraklasy od 2014 roku. Mierzy 71 centymetrów wysokości, waży 10,8 kilogramów i symbolizuje orła wznoszącego się do lotu ze skrzydłami układającymi się w kształt litery V. W ramach cyklu #ESATrophyTour zawita w tym sezonie do wszystkich miast, gdzie rozgrywane są mecze LOTTO Ekstraklasy. W Lublinie pojawi się w sobotę.

Na uczestników czekają konkursy z nagrodami, zabawy, turniej w piłkarzyki oraz spotkanie z zawodnikami Górnika. Każdy będzie mógł sięgnąc po trofeum i poczuć jego ciężar – dosłownie i w przenośni, a nawet zrobić sobie zdjęcie z trofeum i medalem Mistrza Polski, które dotychczas w rękach mieli przedstawiciele tylko dwóch drużyn – Legii Warszawa (w 2014 i 2016 roku) oraz Lecha Poznań (w 2015 roku).

Organizatorzy zachęcają do publikowania zdjęć na Instagramie pod hashtagiem #ESATrophyTour i oznaczeniem konta @ekstraklasa_official. Najbardziej kreatywne wpisy zostaną nagrodzone.

ESATrophyTour to również turnieje w piłkarzyki, rozgrywki w FIFA 17, konkursy i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami. Ale to także szansa na spotkanie piłkarzy ulubionego zespołu. Na miejscu nie zabraknie piłkarzy Górnika Łeczna.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama