Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wyniki rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

Cukropol Pszczółka i PGE Dystrybucja zmierzą się w finale Ligi Maxi.
Wyniki rozgrywek Pod Koszami Dziennika Wschodniego

Autor: fot. Wojciech Nieśpiałowski

Od momentu startu rozgrywki im. Andrzeja Wawrzyckiego miały dwóch wielkich faworytów. PGE Dystrybucja oraz Cukropol Pszczółka były zdecydowanie najlepsze w fazie zasadniczej i to właśnie te dwie ekipy zmierzą się ze sobą w wielkim finale, który odbędzie się w sobotę o godz. 13.15.

PGE wywalczyło awans, ogrywając dość gładko Juranda 72:45. Dla zespołu, który zajął piąte miejsce w tabeli ligowej sama gra w półfinale była już jednak wielką nobilitacją i nawet sami zawodnicy nie wierzyli chyba, że mogą ograć wielkiego faworyta. Nieco bardziej wyrównane było starcie Cukropolu z Ventą, ale Jacek Olejniczak i spółka ostatecznie wyszli z niego obronną ręką, zwyciężając 64:50.

Wyniki: Cukropol Pszczółka – Venta 64:50 * PGE Dystrybucja – Jurand 72:45.

Sobota, 25 marca, hala MOSiR przy Al. Zygmuntowskich: Venta – Jurand (12.15) * PGE Dystrybucja – Cukropol Pszczółka (13.15).


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama