Do zdarzenia doszło w nocy pod jednym ze sklepów. Spotkały się tam dwie grupy osób. Zaczęło się od utarczki słownej po czym przeszło do rękoczynów. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna widoczny na zdjęciach z monitoringu brał udział w bójce i pobiciu innego mężczyzny, który również w nocy zjawił się pod sklepem.
Policjanci dodają, że informację można przekazać telefonicznie pod nr (81) 535-47-00. Zapewniają anonimowość.
![Lublin: Bijatyka na Czechowie, szukają mężczyzny z takim tatuażem [zdjęcia] Lublin: Bijatyka na Czechowie, szukają mężczyzny z takim tatuażem [zdjęcia]](https://static2.dziennikwschodni.pl/data/articles/xl-lublin-bijatyka-na-czechowie-szukaja-mezczyzny-z-takim-tatuazem-zdjecia-1751706142.jpg)



![Sygnał Lublin pewnie pokonał Polesie Kock, wyniki 27 kolejki lubelskiej klasy okręgowej [DUŻO ZDJĘĆ] Sygnał Lublin pewnie pokonał Polesie Kock, wyniki 27 kolejki lubelskiej klasy okręgowej [DUŻO ZDJĘĆ]](https://static2.dziennikwschodni.pl/data/articles/sm-4x3-sygnal-lublin-pewnie-pokonal-polesie-kock-wyniki-27-kolejki-lubelskiej-klasy-okregowej-1779644841.jpg)









Komentarze