Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Wojewódzki Urząd Pracy

Janów Lubelski: Burmistrz-kandydat obiecuje inwestora w mieście

W Janowie Lubelskim może powstać centrum logistyczno-dystrybucyjne. O nowych inwestorów zamierza walczyć obecny burmistrz Janowa Lubelskiego. Jeśli wygra w jesiennych wyborach to będzie to jego szósta kadencja.
Janów Lubelski: Burmistrz-kandydat obiecuje inwestora w mieście
Kandydaci PiS na burmistrzów, wójtów i do sejmiku województwa z powiatu janowskiego zostali przedstawieni podczas konferencji prasowej. W konferencji uczestniczyli wiceminister Krzysztof Michałkiewicz (na zdjęciu po lewej) i poseł Jerzy Bielecki (po prawej stronie).

Autor: aa

– Największym dla nas wyzwaniem jest niewystarczająca wciąż ilość zakładów pracy – mówi Krzysztof Kołtyś, który w wyborach na burmistrza wystartuje z poparciem PiS. – Pracujemy intensywnie nad tym, aby pozyskiwać inwestorów. Kilku udało nam się przyciągnąć, a aktualnie rozmawiamy z bardzo dużym. O ile nasze rozmowy powiodą się, a wszystko na to wskazuje, to powiat janowski stanie mocno na nogi. Nie tylko nasza gmina.

Burmistrz nie chce ujawniać o jaką firmę chodzi. – To będzie centrum logistyczno-dystybucyjne. Ale nie mogę ujawniać szczegółów. Inwestorzy sobie tego nie życzą – tłumaczy Kołtyś.

Kołtyś jest jednym z kandydatów zaprezentowanych oficjalnie przez wiceministra rodziny, pracy i polityki społecznej Krzysztofa Michałkiewicza.

– Powiat janowski jest powiatem ważnym dla PiS. Od lat mamy tutaj swoich przedstawicieli, którzy rządzą i w Janowie Lubelskim i w poszczególnych gminach. Nasi kandydaci dotrzymują słowa – obiecuje wiceminister.

Kandydaci PiS w powiecie janowskim

* Ryszard Majkowski, kandydat do sejmiku

* Krzysztof Kołtyś, burmistrz Janowa Lubelskiego

* Józef Zbytniewski, wójt gminy Godziszów

* Artur Pizoń, kandydat na wójta gminy Batorz

* Marcin Sulowski, kandydat na wójta gminy Chrzanów

* Józef Osiewicz, kandydat na wójta gminy Dzwola

* Tadeusz Krzosek, kandydat na burmistrza Modliborzyc

* Leszek Nosal, kandydat na wójta gminy Potok Wielki


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama