Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dzień Edukacji Narodowej. Medale i nagrody dla nauczycieli z Lubelskiego [zdjęcia]

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pedagodzy z Lubelszczyzny odebrali w poniedziałek medale i nagrody.
Dzień Edukacji Narodowej. Medale i nagrody dla nauczycieli z Lubelskiego [zdjęcia]

W uznaniu szczególnych zasług w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej nagrody Lubelskiego Kuratora Oświaty otrzymało 100 nauczycieli i dyrektorów szkół każdego typu. 32 innych pedagogów otrzymało Medale Komisji Edukacji Narodowej.

– Proces kształcenia i wychowania jest zadaniem trudnym i wymagającym – z najwyższym szacunkiem odnoszę się do nauczycielskiego profesjonalizmu i odpowiedzialności, doceniam zaangażowanie i wysiłek konieczny do realizowania wszystkich edukacyjnych wyzwań. Jestem przekonana, że budowanie autorytetu zawodu nauczyciela to nie tylko konieczne legislacyjne inicjatywy, ale przede wszystkim efekt zaangażowania i wysiłku pedagogów – podkreśla w życzeniach na Dzień Nauczyciela, Teresa Misiuk, lubelski kurator oświaty.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama