Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Polska jedzie na Euro U-21! Biało-Czerwoni pokonali Portugalię 3:1

Reprezentacja Polski do lat 21, po porażce 0:1 u siebie, pokonała w Cahves Portugalię 3:1 i zagra w finałach mistrzostw Europy!
Polska jedzie na Euro U-21! Biało-Czerwoni pokonali Portugalię 3:1

Autor: x-news/Press Focus

Wynik otworzył już w 6. minucie Krystian Bielik, który po rzucie rożnym pokonał bramkarza strzałem głową. Chwilę później podwyższył Dawid Kownacki, a niespełna kwadrans później na 3:0 trafił Sebastian Szymański.

Po przerwie straty zmniejszył Diogo Jota, ale to wszystko, na co było stać Portugalczyków w starciu z drużyną Czesława Michniewicza.

Losowanie grup odbędzie się w piątek, 23 listopada w Bolonii.

Portugalia – Polska 1:3 (0:3)

Bramki: Diogo Jota (52) – Bielik (5), Kownacki (8), Szymański (24).

Portugalia: Pereira – Gonaalves, Jorge Fernandes, Leite, Ribeiro, Horta (77 Tavares), Eustaquio, Carvalho (38 Leao), Gedson Fernandes (70 Xadas) – Felix, Jota.

Polska: Grabara – Gumny, Wieteska, Bielik, Pestka, Jagiełło (53 Michalak), Dziczek, Kapustka, Żurkowski, Szymański (69 Jóźwiak), Kownacki (90 Świderski).

Żółte kartki: Jorge Fernandes, Eustaquio – Jagiełło, Kapustka, Dziczek.

Sędziował: Davide Massa (Włochy). Widzów: 6000.

 


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama