Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Udana sobota Polaków. Lewandowski i Milik strzelili po dwa gole, Zieliński i Grosicki z jedną bramką

Udana sobota reprezentantów Polski. Czterech z nich wpisało się na listę strzelców w swoich meczach ligowych. Dwa gole Norymberdze strzelił Robert Lewandowski, a Arkadiusz Milik dwukrotnie pokonał bramkarza Frosinone. Dla Napoli do bramki trafił również Piotr Zieliński. Dorobek strzelecki w Hull City powiększył także Kamil Grosicki.
Udana sobota Polaków. Lewandowski i Milik strzelili po dwa gole, Zieliński i Grosicki z jedną bramką

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama