Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Oni byli najlepsi, dostali maksimum punktów. Nowi lubelscy nauczyciele mianowani [zdjęcia]

32 nauczycieli z woj. lubelskiego otrzymało w piątek akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Podczas postępowania kwalifikacyjnego uzyskali maksymalną liczbę punktów.
Oni byli najlepsi, dostali maksimum punktów. Nowi lubelscy nauczyciele mianowani [zdjęcia]

– Taki wynik świadczy o wzorowym przebiegu stażu zawodowego, znakomitym przygotowaniu wniosku oraz umiejętności zaprezentowania swoich osiągnięć – podkreśla Jolanta Misiak, rzeczniczka lubelskiego kuratorium.

Stopień nauczyciela dyplomowanego jest najwyższym stopniem awansu zawodowego. Może uzyskać go nauczyciel mianowany, który posiada odpowiednie kwalifikacje, odbył 3-letni staż zakończony pozytywną oceną dorobku zawodowego.

W tym roku aż 998 nauczycieli złożyło wnioski o wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na taki stopień awansu zawodowego. Tytuł otrzymało 972 z nich.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama