Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Garwolin: Wypadek autobusu jadącego z Lublina. Kilkanaście osób poszkodowanych

Kilkanaście osób zostało poszkodowanych w wypadku autobusu relacji Lublin - Gdynia na obwodnicy Garwolina (S17)
Garwolin: Wypadek autobusu jadącego z Lublina. Kilkanaście osób poszkodowanych
Wypadek w Garwolinie

Autor: KPP Garwolin

Do wypadku doszło około godz. 1 w nocy. Autobus jechał z Lublina przez Warszawę do Gdyni. Podróżowało nim 49 osób. W pewnym momencie, w okolicach restauracji McDonalds, pojazd przebił bariery energochłonne i wypadł z drogi. 

- Poszkodowanych było 12 osób, cztery z nich pozostały w szpitalu. Ich stan nie zagraża życiu - mówi asp. szt. Marek Kapusta z policji w Garwolinie.

Osoby, które nie odniosły obrażeń, pojechały w dalszą trasę drugim autokarem, podstawionym przez przewoźnika.

Ruch w kierunku Warszawy odbywa się w tej chwili normalnie. Radiowozy stoją na poboczu drogi. Na miejscu pracują służby, które będą usuwać pojazd z rowu. Wtedy pojawią się utrudnienia drogowe.

Kierowca był trzeźwy.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama
Reklama