Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubelskie: Zatrzymany Rosjanin podejrzany o handel materiałami wybuchowymi

Policja zatrzymała w Nałęczowie Rosjanina Romana K. Jest podejrzany jest o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, handel bronią i materiałami wybuchowymi, wymuszenia oraz sprzedaż środków odurzających
Lubelskie: Zatrzymany Rosjanin podejrzany o handel materiałami wybuchowymi

42-letni obywatel Rosji poszukiwany był za pośrednictwem Biura Interpolu w Moskwie m. in. za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, handel bronią i materiałami wybuchowymi, wymuszenia oraz sprzedaż środków odurzających.

Roman K. posiadał ukraiński paszport i podawał się za obywatela tego kraju. Policjanci nie dali temu wiary i zatrzymali 42-latka.

Mężczyzna po potwierdzeniu tożsamości został doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania w celu ekstradycji.

Tzw. czerwona nota Interpolu jest informacją dla policji z innych krajów, że poszukiwana osoba jest bardzo niebezpiecznym przestępcą.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama