Policja dostała zgłoszenie przed godz. 7. - Wynikało z niego, że zaparkowany na drodze ford na tablicach rejestracyjnych z Grójca blokuje przejazd na budowę - mówi sierż.szt. Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji.
W kolejce po dwóch stronach ustawiło się 12 ciężarówek, które nie były w stanie przejechać. Na miejsce wezwano policję i holownik.
Właścicielka uniknęła jednak holowania, bo przed godz. 8 pojawiła się na miejscu. Dostała mandat i przeparkowała samochód.
![Lublin: Zaparkowała i... zablokowała przejazd kilkunastu ciężarówkom [zdjęcia] Lublin: Zaparkowała i... zablokowała przejazd kilkunastu ciężarówkom [zdjęcia]](https://static2.dziennikwschodni.pl/data/articles/xl-lublin-zaparkowala-i-zablokowala-przejazd-kilkunastu-ciezarowkom-zdjecia-1751713031.jpg)













Komentarze