Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STUDNIÓWKA 2026 - zobacz galerię zdjęć!
Reklama

Tak będzie wyglądać tor na Arenie Lublin podczas Sound Of Gravity

Tak ma wyglądać tor, który zostanie zbudowany na płycie stadionu Arena Lublin. Sound Of Gravity odbędzie się 21 czerwca
Tak będzie wyglądać tor na Arenie Lublin podczas Sound Of Gravity

Sound Of Gravity to największa w tym roku tego typu impreza w Polsce. Zobaczyć będzie można akrobacje na rowerach MTB i BMX z widowiskowymi popisami motocrossowymi. 

W Lublinie mają się pojawić znani zagraniczni zawodnicy, a także rowerowa czołówka Polski. Na płycie stadionu zostaną zbudowane skocznie dla ewolucji motocyklowych i rowerowych. 

 – Powstanie tutaj największa skocznia, jaką kiedykolwiek powstała w Polsce – mówił Szymon Godziek, jeden z zawodników startujących na rowerze.

Jeden z torów zjazdowych dla rowerów będzie się zaczynać na szczycie trybun, a rowerzyści będą na pełnej prędkości przejeżdżać dwa metry od widzów.

Impreza potrwa około 3,5 godziny. Ceny biletów w przedsprzedaży rozpoczynają się od 29 złotych. Najdroższe, w sektorze VIP wyniosą 199 zł.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama