Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bal ósmoklasistów w SP 22 im. Bolesława Prusa w Lublinie [zdjęcia]

Uczniowie klas ósmych, którzy zakończyli w tym roku edukację w Szkole Podstawowej nr 22 przy ul. Rzeckiego w Lublinie spotkali się dziś na balu.
Bal ósmoklasistów w SP 22 im. Bolesława Prusa w Lublinie [zdjęcia]

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama