- Szkoda, że to jest koniec pewnego etapu. Wielu z nas kończy przygodę z tą reprezentacją. Bardzo się ze sobą zżyliśmy, byliśmy jak rodzina - stwierdził kapitan kadry, Dawid Kownacki.
Dawid Kownacki: Bardzo się ze sobą zżyliśmy, byliśmy jak rodzina (wideo)
Sześć punktów wywalczonych w 3 meczach. To dorobek reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy do lat 21. Biało-czerwoni pożegnali się z turniejem po sobotniej porażce z Hiszpanią.
- x-news/TVN24
- 25.06.2019 13:31

Autor: x-news/TVN24
Data dodania:
25.06.2019 13:31
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze