Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dawid Kownacki: Bardzo się ze sobą zżyliśmy, byliśmy jak rodzina (wideo)

Sześć punktów wywalczonych w 3 meczach. To dorobek reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy do lat 21. Biało-czerwoni pożegnali się z turniejem po sobotniej porażce z Hiszpanią.
Dawid Kownacki: Bardzo się ze sobą zżyliśmy, byliśmy jak rodzina (wideo)

Autor: x-news/TVN24

- Szkoda, że to jest koniec pewnego etapu. Wielu z nas kończy przygodę z tą reprezentacją. Bardzo się ze sobą zżyliśmy, byliśmy jak rodzina - stwierdził kapitan kadry, Dawid Kownacki.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama