- Impreza jest próbą reaktywacji muzycznego życia na poleskiej wsi, spotkania i tańca przy tradycyjnej muzyce - zachęcają organizatorzy.
W potańcówce udział wezmą weterani lokalnej sceny, jedni z ostatnich którzy pamiętają fenomen poleskich potańcówek. Będą to Edmund Brożek z Włodawy (skrzypce) z kapelą oraz Witold Waszuk (akordeon) i Władysław Szwarc (bęben) -(Wytyczno/Lubowierz) oraz kapela Katarzyny Tucholskiej z Lublina (harmonia pedałowa).
Wstęp na imprezę: 5 zł.
Reklama
Nietypowa impreza w Kołaczach. Oberki, polki i fokstroty
16 listopada o godz. 16 w świetlicy wiejskiej w Kołaczach (gmina Stary Brus) zostanie zorganizowana zabawa taneczna w stylu poleskich potańcówek lat 30., 40., i 50.
- Damian Drabik
- 14.11.2019 15:19

Autor: materiały promocyjne
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze