Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ireneusz Krosny na żywo o tym, co straciliśmy i zyskaliśmy w wyniku epidemii

Organizatorzy Forum Tato.Net zapraszają na kolejne wirtualne spotkanie z gościem inicjatywy. Dziś będzie to komik Ireneusz Krosny, który opowie o bilansie strat i zysków okresu epidemii w kontekście relacji ojciec-dziecko. Start o godz. 20.
Ireneusz Krosny na żywo o tym, co straciliśmy i zyskaliśmy w wyniku epidemii

Autor: materiały prasowe

Ireneusz Krosny to popularny aktor i komik kabaretowy specjalizujący się w pantomimie. Prywatnie ojciec trójki dzieci. Podczas spotkania opowie o o tym, co straciliśmy i co zyskaliśmy w wyniku epidemii.

- Dotychczasowy porządek nagle odwrócił bieg, jedni z dnia na dzień stracili wszystkie zlecenia, inni z trudem łączą zdalną pracę z procesem elektronicznej edukacji swoich dzieci. Jaki będzie bilans tego niezwykłego czasu? - pytają organizatorzy.

Spotkanie odbędzie się dziś o godz. 20. Transmisja będzie dostępna na YouTube Inicjatywy Tato.Net (TUTAJ) oraz Facebooku (TUTAJ).

Tegoroczne Forum Tato.Net odbędzie się 4 kwietnia i zostanie w całości przeprowadzone online. Ideą projektu jest budowanie społeczności ojców, którzy będą się wzajemnie wspierać. Wiosenna edycja wydarzenia będzie łączyć transmisje ze studia oraz interaktywne webinare prowadzone równolegle. Koszt uczestnictwa: 127/177 zł od 25 marca do 3 kwietnia, 150/200 zł w dniu Forum.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama