Reklama
Dziś w Lublinie ćwierćfinał IMP. Wraca Daniel Jeleniewski
Dziś o godz. 17 na torze przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie rozegrany zostanie ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu.
- 15.05.2013 23:38

Wystartują w nim czterej zawodnicy Lubelskiego Węgla KMŻ. Jednym z nich będzie Daniel Jeleniewski, dla którego będzie to pierwszy wyjazd na tor po wypadku w Rawiczu.
Oprócz \"Jelenia” z ekipy gospodarzy pojawią się także Mateusz Łukaszewski, Maciej Kuciapa i Karol Baran.
Do półfinału awansuje ośmiu najlepszych żużlowców. Faworytami są jeżdżący na co dzień w Enea Ekstralidze Janusz Kołodziej, Rune Holta, Maciej Janowski czy Grzegorz Zengota.
Namieszać mogą także dwaj byli zawodnicy \"Koziołków”, występujący obecnie w Gdańsku – Dawid Stachyra i Robert Miśkowiak.
Wstęp na te zawody kosztuje 10 zł, zaś program 5 zł. Na turniej nie obowiązują karnety zakupione na mecze ligowe, wyjątkiem są karnety VIP-owskie. Pozostałe dzisiejsze turnieje 1/4 finału IMP odbędą się na torach w Pile, Grudziądzu i Opolu.
Reklama













Komentarze