Przekleństwa i wyzwiska były na porządku dziennym, a gdy „tatuś” był po alkoholu, bił i znęcał się psychicznie. Cierpiała jego żona, cierpiała dwójka dzieci w wieku 11 i 13 lat. Z akt postępowania wynika, że 46-latek całkowicie podporządkował życie rodziny swoim zachciankom. Gdy, zdarzało się, że poszło coś nie po jego myśli, jako represję włączał głośną muzykę.
Życie w takim koszmarze zakończyło się dopiero wtedy, gdy awanturnik został aresztowany.
Prokuratura postawiła mu zarzuty znęcania się nad najbliższymi. 46-latek w areszcie poczeka na proces. Grozi mu do 5 lat więzienia.



![Pięć goli do przerwy. Czy będą kolejne? Wisła Kraków - Górnik Łęczna [relacja na żywo] Pięć goli do przerwy. Czy będą kolejne? Wisła Kraków - Górnik Łęczna [relacja na żywo]](https://static2.dziennikwschodni.pl/data/articles/sm-4x3-czy-zielono-czarni-postrasza-faworyta-wisla-krakow-gornik-leczna-relacja-na-zywo-1775466920.jpg)










Komentarze