Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pierwszoligowcy w komplecie przygotowują się do wznowienia rozgrywek

Wszystkie kluby pierwszej ligi piłkarskiej otrzymały zgodę na treningi grupowe - poinformował Polski Związek Piłki Nożnej
Pierwszoligowcy w komplecie przygotowują się do wznowienia rozgrywek

Autor: X-News/Press Focus

Ostatni do tego grona dołączył Radomiak Radom. To oznacza, że wszyscy piłkarze przeszli pomyślnie testy na obecność koronawirusa. Rywalizacja w pierwszej lidze ma być wznowiona między 30 maja a 6 czerwca.

Wcześniej dwa pierwszoligowe kluby rozegrają zaległe mecze ćwierćfinału Pucharu Polski. Miedź Legnica spotka się 26 maja z Legią Warszawa. Dzień później Stal Mielec podejmie Lecha Poznań.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama