Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Matura 2020 z Dziennikiem. U nas znajdziecie informacje o egzaminach i rozwiązania zadań

Czy matura była prosta? Czy dobrze odpowiedzieliście na pytania? W poniedziałek wspólnie z Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym im. Królowej Jadwigi w Lublinie ruszamy z wielką akcją maturalną.
Matura 2020 z Dziennikiem. U nas znajdziecie informacje o egzaminach i rozwiązania zadań
Zdjęcie ilustracyjne

Autor: Archiwum

Informacje o maturze pojawią się na naszej stronie internetowej oraz w wydaniu papierowym. Każdego dnia po zakończonym teście z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego nauczyciele PLO im. Królowej Jadwigi specjalnie dla naszych Czytelników rozwiążą arkusze egzaminacyjne. Dzięki temu absolwenci liceów i techników od razu będą mogli sprawdzić, czy właściwie wykonali zadania.

Pedagodzy opowiedzą też o tym, co mogło sprawić maturzystom największe trudności, a na co byli przygotowani.

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi powstało w 1997 roku z inicjatywy nauczycieli, którzy za cel postawili sobie wszechstronny rozwój ucznia w sprzyjającej, życzliwej i twórczej atmosferze. Po reformie edukacji w 2017 roku przy al. Długosza powstała też Szkoła Podstawowa.

- Od początku istnienia placówka oparta jest na takim modelu kształcenia i wychowania dzieci i młodzieży, aby każdy uczeń doświadczał, że jest partnerem w procesie kształcenia, ma wpływ na swoją edukację i jest traktowany podmiotowo – mówi Grzegorz Szymczak, właściciel placówki. - Szkoły oferują atrakcyjny system edukacyjny, w tym lekcje języków obcych prowadzone na poziomach zaawansowania w rozszerzonej liczbie godzin.

W roku szkolnym 2019/20 szkoła postawiła na rozwój i przeniosła zajęcia nauczania wczesnoszkolnego klas 1-3 do nowoczesnego budynek przy ulicy Wróblej 36.

Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi co roku może poszczycić się dużą grupą laureatów konkursów i olimpiad. Wszyscy uczniowie zdają z dużym powodzeniem egzaminy zewnętrzne.

- Jesteśmy jednym z nielicznych liceów, w którym wszyscy uczniowie zdali maturę. W najbardziej prestiżowym rankingu Perspektyw od wielu lat Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi zajmuje miejsca w pierwszej setce w kraju na ponad 3500 liceów w Polsce i miejsca w pierwszej czwórce liceów województwa lubelskiego - mówi Szymczak.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama