Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubelskie: Dachowanie BMW. Kierowca i pasażer wracali "ze śledzika"?

Dwie osoby zostały ranne w wypadku drogowym, do którego doszło w sobotę wieczorem w Piaskach (powiat świdnicki). BMW, którym jechali młodzi ludzie dachowało.
Lubelskie: Dachowanie BMW. Kierowca i pasażer wracali "ze śledzika"?

Autor: Czytelnik

Według wstępnych ustaleń policjantów, 19-latek kierujący samochodem marki BMW stracił panowanie nad autem i zjechał z drogi. Auto dachowało. Do zdarzenia doszło po godz. 20 na ul. Lubelskiej w Piaskach. Dwie osoby jadące samochodem zostały ranne. Obrażenia nie zagrażają ich życiu. Jeden z mężczyzn ma złamaną rękę, drugi zwichnięty bark.

Zarówno kierujący jak też pasażer zostali przebadani pod kątem trzeźwości. – Kierowca miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie, zaś drugi z mężczyzn – 1 promil  – podaje kom. Andrzej Fijołek, p.o. rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

19-letni kierowca będzie odpowiadać zarówno za spowodowanie wypadku drogowego jak też za jazdę na "podwójnym gazie".


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama