Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Samochód wpadł do stawu. Kierowca zdołał wyjść, ale jego życia nie udało się uratować

Minionej doby na drogach województwa lubelskiego doszło do 7 wypadków. Jedna osoba zginęła, a siedem zostało rannych.
Samochód wpadł do stawu. Kierowca zdołał wyjść, ale jego życia nie udało się uratować

Autor: Maciej Kaczanowski / archiwum

Tragiczny wypadek wydarzył się w miejscowości Lendo Wielkie (pow. rycki). 40-latek kierujący volvo na prostym odcinku drogi powiatowej zjechał na pobocze i wpadł do stawu.

– Wydostał się z samochodu o własnych siłach i przy pomocy świadków zdarzenia wydostano go na brzeg, gdzie udzielono mu reanimacji przez świadków a następnie przez przybyłych na miejsce ratowników medycznych. Niestety jego życia nie udało się uratować – relacjonuje kom. Andrzej Fijołek, rzecznik prasowy KWP w Lublinie.

>>> Czytaj także: Auto osobowe wpadło do stawu. Życia kierowcy nie udało się uratować

Do innego groźnego zdarzenia drogowego doszło na ul. Staszica w Łęcznej. Kierujący audi 40-latek na zakręcie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka volkswagenem golfem. Do szpitala trafili obaj kierujący oraz pasażerka golfa. Jak ustalili policjanci kierujący audi był pijany. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. Po badaniach został wypisany ze szpitala i trafił do policyjnego aresztu.

Do kolejnego groźnego zdarzenia na drodze doszło w sobotę po godzinie 20 w Kolechowicach (pow. lubartowski). Kierujący renault megane scenic 28-latek uderzył samochodem w 13-latkę i uciekł z miejsca zdarzenia.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama