Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W wakacje będą remontować jedną z dróg dojazdowych nad jezioro Piaseczno

5-kilometrowy odcinek drogi od Dąbrowy do Kaniwoli będzie remontowany. Jest to najbardziej popularny dojazd do jeziora Piaseczno.
W wakacje będą remontować jedną z dróg dojazdowych nad jezioro Piaseczno
5-kilometrowy odcinek drogi od Dąbrowy do Kaniwoli będzie remontowany

Autor: Google Street View

Starostwo Powiatowe w Łęcznej otrzymało dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na remont 5-kilometerowego odcinka drogi powiatowej od Dąbrowy do Kaniwoli. Ten fragment jest w złym stanie i rzeczywiście remont to konieczność. Po remoncie kierowcy będą jeździć po nowej, równej nawierzchni, a rowerzyści doczekają się ścieżki rowerowej.

Remont ruszy na początku wakacji, w szczycie sezonu. Obecnie trwa procedura przetargowa na wykonawcę prac. Podczas ich prowadzenia można spodziewać się zmian w organizacji ruchu, a co za tym idzie korków.

Remont tego odcinka będzie kosztować niespełna 5 milionów złotych. Połowę, czyli 2,5 miliona złotych pochodzi z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Remont potrwa od 2 do 3 miesięcy.


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama