Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin. Pierwszy dzień szkoły. Pierwszaki z SP 16 już po ślubowaniu

W środę tylko do szkół prowadzonych przez miasto Lublin poszło ponad 44 tys. uczniów.
Lublin. Pierwszy dzień szkoły. Pierwszaki z SP 16 już po ślubowaniu

Żeby ograniczyć ryzyko zakażenia koronawirusem szkoły, w zdecydowanej większości, zrezygnowały z organizacji akademii rozpoczynających nowy rok szkolny. Uczniowie spotykali się tylko ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych żeby odebrać nowy plan lekcji.

Wyjątek uczyniono jedynie dla dzieci, które do szkół poszły po raz pierwszy.

– Nie było akademii dla uczniów starszych roczników za to pierwszoklasiści rozpoczęli od ślubowania. W tym dniu nie mogło zabraknąć tradycyjnego dużego ołówka – mówi Ewa Barszcz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama