Tegoroczni maturzyści I LO swoją studniówkę rozpoczęli już o godz. 18 - maratonem pamiątkowych zdjęć. Po ich zakończeniu, już w obecności nauczycieli, dyrekcji i rodziców, uczniowie zaprezentowali część artystyczną. Uzdolnione licealistki wykonały m.in. "Dziesięć Przykazań" zespołu Bajm i "Aleję Gwiazd" Zdzisławy Sośnickiej.
- Wszyscy czujemy się wzruszeni. Każdy z nas pamięta moment, kiedy po raz pierwszy przekroczyliśmy progi szkolnych murów. Szybko minęło trzy lata - mówili uczniowie "Czarta" w trakcie oficjalnego przemówienia. Studniówkowicze przyznali, że w trakcie nauki dojrzeli i zdobyli wiedzę, za przekazanie której podziękowali swoim wychowawcom.
Z uwagi na ograniczenia nałożone przez organizatorów, możemy pokazać jedynie fragment wydarzenia.
>>>>> Wszystkie zdjęcia z tegorocznych studniówek
![Studniówki 2022. Bal I LO im. A. J. Czartoryskiego w Puławach [zdjęcia] Studniówki 2022. Bal I LO im. A. J. Czartoryskiego w Puławach [zdjęcia]](https://static2.dziennikwschodni.pl/data/articles/xl-studniowki-2022-bal-i-lo-im-a-j-czartoryskiego-w-pulawach-zdjecia-1751747275.jpg)













Komentarze