Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Regions Cup: Reprezentacja Lubelskiego Związku Piłki Nożnej rozpoczęła turniej finałowy od porażki

W pierwszym meczu krajowego finału turnieju UEFA Regions Cup kadra Lubelskiego Związku Piłki Nożnej musiała uznać wyższość rywali z Wielkopolskiego ZPN (0:2).
Regions Cup: Reprezentacja Lubelskiego Związku Piłki Nożnej rozpoczęła turniej finałowy od porażki

Autor: Nyku.foto/Świdniczanka Świdnik

Do przerwy był bezbramkowy remis. Niestety, szybko po wznowieniu gry podopieczni Sebastiana Luterka popełnili błąd przy stałym fragmencie gry, który wykorzystali rywale. Później Jakub Pryliński i spółka próbowali doprowadzić do wyrównania, ale zamiast 1:1, w końcówce to przeciwnik zaliczył drugie trafienie. I ostatecznie kadra LZPN musiała się pogodzić z porażką.

– Wynik to tak naprawdę pokłosie tego, że po stracie pierwszej bramki poszliśmy już do przodu. Można powiedzieć, że to co los dał nam w Stalowej Woli tym razem nam zabrał. Musieliśmy mocniej zaryzykować i niestety kontra w końcówce meczu przesądziła o wyniku. Czy znaleźliśmy się w trudniej sytuacji? Na pewno nie będzie łatwo. Pocieszamy się jednak tym, że w Stalowej Woli do wygrania turnieju wystarczyło sześć punktów. A taki dorobek ciągle jest w naszym zasięgu. Na pewno sporo wyjaśni się właśnie w sobotę, a my jeszcze nie rezygnujemy i powalczymy – mówi Sebastian Luterek.

Jego podopieczni drugiego dnia zawodów zmierzą się z gospodarzami – Wielkopolskim ZPN. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.

Lubelski ZPN – Dolnośląski ZPN 0:2 (0:0)

Lubelski ZPN: Krawczyk – Wołoch, Pupeć (60 Wójcik), Duda (73 Żukowski), Sypeń (73 Cymerman), Bednara, Denkiewicz (60 Sałamacha), Misztal (53 Panas), Skoczylas (73 Baran), Pęcak (53 Poleszak), Pryliński (53 Klimkowski).


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama