Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie otwiera się na nowych studentów

Ponad 50 stoisk kół naukowych i organizacji studenckich oraz niemal 100 warsztatów czeka na zainteresowanych już w najbliższy czwartek (7 marca). Na niektóre z paneli można się jeszcze zapisywać.
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie otwiera się na nowych studentów
Część wystawiennicza odbędzie się w Centrum Kongresowym UP w Lublinie przy ul. Akademickiej 15

- Przygotowaliśmy warsztaty nawiązujące do szkolnych przedmiotów, na które obowiązywała wcześniejsza rejestracja. Dalej można się zapisać na wykłady przedstawicieli Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej dotyczące przedmiotów maturalnych takich jak język polski i biologia – mówi Monika Jaskowiak, rzeczniczka prasowa uczelni.

W programie chętni znajdą również mobilne biuro rekrutacji, fotobudkę 360, degustacyjne pokazy (baristyczny oraz wyrobów czekoladowych), zbiórkę karmy na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie oraz konkurs na hasło promujące świadomą adopcję zwierząt.

- Podczas tego dnia schronisko będzie prowadziło również swój punkt, na którym będzie okazja do rozmowy z wolontariuszami oraz poznania kilkorga podopiecznych.  Zachęcamy,  by  przeznaczane  na  zbiórkę  karmy  były  bezzbożowe   (zboża  są jednymi  z najczęstszych zwierzęcych alergenów) oraz z dużą zawartością mięsa (zarówno w formie mokrej, jak i suchej) – dodaje Monika Jaskowiak.

Studenci UP przygotowali również atrakcje na wieczór. W programie są występy muzyczne i slajdowisko podróżnicze z Norwegii.

Część wystawiennicza odbędzie się w Centrum Kongresowym UP w Lublinie przy ul. Akademickiej 15. Początek od godziny 10.

 


Podziel się
Oceń

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama