Lublin: Otwarcie Filaretów tuż-tuż
Jeszcze w piątek po południu otwarta dla ruchu może być druga jezdnia ul. Filaretów, zamknięta z powodu przebudowy odcinka między ul. Zana a Jana Pawła II.
- 14.11.2013 18:56

W piątek ma być układana ostatnia warstwa asfaltu na odcinku od ul. Pana Balcera do wiaduktu nad wąwozem. Wczoraj drogowcy kładli asfalt na samym wiadukcie.
Otwarcie jezdni nie oznacza jeszcze końca problemów kierowców, początkowo na obu nitkach można spodziewać się zwężenia drogi. A komunikacja miejska prawdopodobnie wróci tu dopiero w poniedziałek, zaś weekend spędzi jeszcze na objazdach.
15 listopada to dzień, w którym według pierwotnego kształtu umowy powinny zakończyć się prace przy przebudowie ul. Filaretów. Ratusz zgodził się jednak na przesunięcie terminu na 22 listopada.
Reklama

Komentarze