Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Wojewódzki Urząd Pracy

Dynamo Kijów – Rangers FC. Eliminacje Ligi Mistrzów znowu w Lublinie, bilety już w sprzedaży

Dynamo Kijów przypieczętowało awans do trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. A skoro klub z Ukrainy swoje mecze w europejskich pucharach rozgrywa w Lublinie, to kibice mogą się już szykować na kolejne ciekawe spotkanie. We wtorek na Arenie pojawi się wicemistrz Szkocji – Rangers FC. Zawody rozpoczną się o godz. 20, a bilety są już w sprzedaży.
Dynamo Kijów – Rangers FC. Eliminacje Ligi Mistrzów znowu w Lublinie, bilety już w sprzedaży
Dynamo Kijów we wtorek zagra na Arenie Lublin z Rangers FC

Autor: Wojtek Szubartowski

Dynamo w pierwszym meczu z Partizanem Belgrad rozbiło rywali na Arenie Lublin 6:2. W rewanżu też nie było wątpliwości, kto jest lepszy. Ekipa z Kijowa tym razem wygrała 3:0 i w bardzo dobrym stylu awansowała do trzeciej rundy.

A tam na zespół Oleksandra Shovkovskiego czeka już wicemistrz Szkocji. Piłkarze Rangers FC przegrali walkę o tytuł ze swoim odwiecznym rywalem – Celtikiem. Nowy sezon ligowy rozpoczną w najbliższą sobotę. W ostatnim meczu kontrolnym zremisowali za to z Unionem Berlin... 4:4. W składzie drużyny Philippe’a Celementa nie brakuje ciekawych nazwisk.

Dostępu do bramki broni Jack Butland, który jeszcze rok temu był w kadrze Manchesteru United. Kapitanem jest doświadczony obrońca James Tavernier. Za strzelanie goli odpowiada znany z występów w ligach: belgijskiej i holenderskiej Cyriel Dessers, który na arenie międzynarodowej reprezentuje Nigerię. Jednym z letnich nabytków jest za to Vaclav Cerny, ostatnio skrzydłowy niemieckiego Wolfsburga, a wcześniej chociażby Ajaksu Amsterdam i Twente Enschede.

Bilety na wtorkowy mecz pomiędzy Dynamem, a Rangers FC są już w sprzedaży, ale wyłącznie w internecie. Można je dostać TUTAJ

MOSiR Lublin przypomina, że wejściówki nie będą dostępne w kasach stadionu. Za najtańsze zapłacimy 39 zł, a za najdroższe 300 zł.


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama