Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Wojewódzki Urząd Pracy

Utrudnienia na Budowlanej. LPEC przebudowuje sieć ciepłowniczą

Od czwartku do niedzieli kierowcy napotkają utrudnienia na ul. Budowlanej w Lublinie. W związku z przebudową sieci ciepłowniczej przez Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej ulica na Wysokości skrzyżowania z Ciepłowniczą zostanie wyłączona z ruchu.
Utrudnienia na Budowlanej. LPEC przebudowuje sieć ciepłowniczą

Autor: LPEC

Dojazd do ulicy Ciepłowniczej będzie możliwy od ul. Smoluchowskiego. W związku z pracami przy wjeździe w ulicę Budowlaną od strony ul. Smoluchowskiego i ul. Zemborzyckiej pojawią się znaki ślepej uliczki (drogi bez przejazdu).

Na czas zamknięcia ulicy, ruch komunikacji miejskiej zostanie skierowany objazdami. Autobusy linii nr 20 od godz. 8:00 3 października do godzin wieczornych w dniu 5 października pojadą Zemborzycką i Herberta (z pominięciem ul. Budowlanej).


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama
Reklama