Joanna Sztandera, ośmioletnia uczennica II klasy Szkoły Podstawowej nr 11 w Chełmie, pomyślnie przebrnęła eliminacje popularnego programu telewizyjnego
(aba)
03.10.2001 20:22
Pokonała swoich rywali podczas przesłuchań w Chełmie i Białej Podlaskiej, cały zaś program nagrywany był w studiu TVP w Gdańsku.
Program I Telewizji Polskiej wyemituje nagranie w najbliższą niedzielę (7 października) o godz. 13.10. Joanna zaprezentuje w nim piosenkę wykonywaną niegdyś przez Helenę Majdaniec pt. „Jutro będzie dobry dzień”. Nie zdołały onieśmielić jej kamery ani konkurenci, nie musieli pomagać rodzice. Ci postanowili natomiast, że zajmą się edukacją artystyczną swojej pociechy. Joanna już drugi rok uczy się w szkole muzycznej w klasie gitary.
Podziel się
Oceń
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Zaloguj się aby dodać komentarz.
Komentarze