Już po kilku minutach gry dużo szczęścia miał bramkarz gospodarzy Jakub Zolech. 20-latek tak niefortunnie wybijał piłkę, że trafił w nią rywala. Na szczęście piłka minęła bramkę Wisły.
Niestety w 43 min miejscowi musieli się pogodzić ze stratą bramki. Kolejny błąd puławskiej defensywy wykorzystał Cezary Demianiuk. Napastnik Pogoni przejął podanie Wojciecha Jakubca do Zolecha i strzelił na 0:1.
W drugiej połowie na boisku od razu zameldował się Szymon Martuś, ale nie odmienił gry swoich kolegów. Puławianie stwarzali zagrożenie pod bramką przeciwnika głównie po stałych fragmentach gry. Brakowało jednak stuprocentowych sytuacji.
I ostatecznie drużynie trenerów Jacka Magnuszewskiego i Marka Nowaka nie udało się przedrzeć przez szczelną defensywę ekipy z Siedlec. W efekcie, Wisła zanotowała trzeci mecz z rzędu bez wygranej.
Wisła Puławy – Pogoń Siedlce 0:1 (0:1)
Bramka: Demianiuk (43).
Wisła: Zolech – Edwards, Pielach, Jakubiec, Komar (80 Budzyński), Jabkowski (78 Szczotka), Filipow, Wiącek, Litwniuk, Paluch (46 Martuś), Nowak.
Pogoń: Kozaczyński – Dybiec, Urbański, Ł. Wójcik, Ratajczyk, Rodak, K. Wójcik, Odunka (85 Paczkowski), Wocial (55 Zaniewski), Tomalski (90 Krawczyk), Demianiuk (70 Dziubiński).
Żółte kartki: Litwniuk – Tomalski.
Sędziował: Mirosław Górecki (Katowice). Widzów: 650.
Wisła Puławy – Pogoń Siedlce 0:1
Dla „Dumy Powisla” było to trzecie spotkanie z rzędu, z rywalem, który bije się o awans. Niestety znowu nie udało się zainkasować kompletu punktów.
- 12.04.2014 20:15
Reklama













Komentarze