Wielka Europejska Majówka na Wyspie Wisła
1-4 maja - w te dni warto wybrać się do Stężycy, gdzie na "Wyspie Wisła odbędzie się Wielka Europejska Majówka. Organizatorzy przygotowali mnóstwo bezpłatnych atrakcji.
- 12.04.2014 17:45

Impreza ma być poświęcona dziesięcioleciu członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Przy okazji będzie można aktywnie spędzić czas w nowoczesnym kompleksie rekreacyjnym. "Wyspa Wisła” to zresztą największa w Polsce inwestycja, zrealizowana dzięki pomocy organizacji pożytku publicznego - Towarzystwa Przyjaciół Stężycy.
- Co najważniejsze wstęp praktycznie na wszystkie imprezy będzie bezpłatny. Bilety trzeba kupić jedynie na koncert grupy Lemon - informuje Stanisław Pogorzelski z agencji Allegro, która zajmuje się promocją wydarzenia.
Każdy z czterech dni ma być poświęcony innej tematyce. 1 maja uczestnicy będą się bawili na sportowo. W planach jest I Mini Maraton, zajęcia fitness i cross fit, czy okazja do porozmawiania z dietetykami i osobistymi trenerami.Kolejny dzień upłynie pod hasłem "Wyspa dla rodziny”. Przy okazji odbędzie się piknik z mnóstwem atrakcji dla najmłodszych: malowaniem twarzy, dmuchanymi zjeżdżalniami czy zamkami, zabawami z animatorami.
W sobotę 3 maja najważniejsze będą: Zlot Motocyklowy oraz koncert zespołu Lemon. Ostatniego dnia imprezy w Stężycy odbędą się wybory Miss Doliny Środkowej Wisły, a przy okazji będzie można skorzystać z porad kosmetyczek, wizażystów i fryzjerów.
To jednak wcale nie koniec atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy. Podczas długiego, majowego weekendu na "Wyspie Wisła” odbędzie się kiermasz zdrowej żywności, a także prezentacje związane z funduszami europejskimi.
Będzie także okazja, żeby zobaczyć największą w Europie wystawę storczyków. - Atrakcji będzie naprawdę mnóstwo i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Trudno było nam nawet wybrać to, co będzie najciekawsze - przekonuje Stanisław Pogorzelski i dodaje, że to tak naprawdę początek sezonu. - Już 24 i 25 maja w Stężycy odbędzie się festiwal muzyki gospel. Na początku czerwca zostanie zorganizowana impreza związana z dniem dziecka, a następnie festiwal muzyki reggae. Program na najbliższe miesiące cały czas będzie jednak rozbudowywany.
Reklama












Komentarze