Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Prosto przy giełdzie w Elizówce

Od czwartku przy giełdzie w Elizówce, na "19 Lublin - Lubartów, nastąpi zmiana organizacji ruchu. Drogowcy puszczą samochody po nowej drodze. Stara nitka "19, po której obecnie odbywa się ruch, zostanie zamknięta.
Prosto przy giełdzie w Elizówce
Znikną dotychczasowe korki nękające kierowców wyjeżdżających z Lublina, ale spore zmiany szykują się na wjeździe i wyjeździe z giełdy na Elizówce. Jest to ważne szczególnie dla tych, którzy w niedziele wybierają się na giełdę samochodową.

Jadąc od Lublina trzeba wjechać łącznikiem przy stacji paliwowej i dalej przez rondo w kierunku giełdy. Wyjeżdżając z giełdy w kierunku Lublina, należy skorzystać z wiaduktu i ślimaka.

Kierowcy jadący od Lubartowa, będą musieli uważać na skręt w lewo, jeszcze przed wiaduktem. na górce, w drogę jednokierunkową, którą dojadą do giełdy.

Nic nie zmieni się w organizacji ruchu dla wyjeżdżających z giełdy w kierunku Lubartowa.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama