Reklama
Efektowne bramki
Dopiero drugie zwycięstwo na własnym terenie odniosło Podlasie, które tym razem pokonało Chełmiankę.
- 11.11.2007 17:32
- Część moich zawodników była już na wakacjach - nie szczędził słów krytyki Stanisław Cybulski, trener gości.
To było bardzo dobre spotkanie, w którym kibice nie mogli narzekać na brak nudów. Akcje toczone w szybkim tempie, dużo strzałów i efektowne gole, tak w skrócie skwitować można, to co działo się w Białej Podlaskiej. - Co z tego, że strzeliliśmy piękne gole. Przecież za wrażenia estetyczne nie dostaje się punktów. A nie wywalczyliśmy ich, bo fatalnie zagrała nasza obrona. Fakt, że montowana była w ostatniej chwili, jednak spodziewałem się lepszego ich występu - podkreśla szkoleniowiec chełmian.
Już w pierwszej minucie podopieczni trenera Roberta Różańskiego mogli cieszyć się z prowadzenia, bo rzutu karnego nie pomylił się Patrik Magier. Wyrównał strzałem głową Sławomir Tatysiak, a jeszcze przed przerwą sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy nie wykorzystał Krzysztof Fajman.
To się zemściło po zmianie stron, a na kolejne prowadzenie Podlasie wyprowadził Damian Guzek. Napastnik miejscowych spokojnie przyjął piłkę i uderzeniem z pół obrotu nie dał najmniejszych szans Marcinowi Wilkołkowi. - No cóż, szkoda straconych punków, tym bardziej, że ostatnio graliśmy dobrze. Najważniejsze jednak, że udało nam się utrzymać miejsce w górnej części tabeli - dodaje trener Cybulski.
Bramki: Magier (2), Guzek (53), Sobiczewski (63) - Tatysiak (6), Fajman (71).
Podlasie: Górski - Oponowicz, Woroniecki, W. Jakubiec, Szendel, Laszuk (90+2 T. Jakubiec), Magier, Bal, Janikowski (79 Lesiuk), Sobiczewski (90 Ziomka), Guzek (68 Żurawski).
Chełmianka: Wilkołek - Drob, Mazurek (57 Góra), Słomka, Basiński (68 Skoczylas), Flis (80 Turewicz), Mirosław, Wieczorek, Sąsiadek, Fajman, Tatysiak
Żółte kartki: Szendel, W. Jakubiec (P) - Słomka, Góra, Wieczorek, Mazurek, Mirosław (C).
Sędziował: Mrozowski (Lublin).
Widzów: 200.
Reklama













Komentarze