Reklama
Rosyjska bramka?
Lewart Lubartów dopina transfer Ireneusza Gajewskiego i dziękuje Piotrowi Boguszewskiemu
- 17.02.2008 18:32
Z tej porażki nie robię tragedii, tym bardziej, że było to ostatnie spotkanie w którym dałem zagrać wszystkim piłkarzom - mówi Grzegorz Białek. W sobotę w Łęcznej jego podopieczni przegrali 1:3 (1:1) z Podlasiem, w bramce którego stanął testowany Rosjanin Dimitrij Włodymirowicz.
Były golkiper Dynama Brześć zagrał poprawnie i poza umiejętnościami wyróżniał się... krzykiem. - On tylko podpowiadał zawodnikom - wyjaśnia Robert Różański. - Uważam, że zespół powinien rozmawiać na boisku. Dzięki tym sugestiom Włodymirowicz wniósł w tym meczu dużo spokoju. W ciągu najbliższych dni wyjaśni się czy pozostanie u nas. A samo spotkanie? Zmierzyły się zespoły nieźle ułożone taktycznie. Ale ze względu na to, że nie było sędziów, to trudno o obiektywną ocenę poziomu - dodaje szkoleniowiec Podlasia.
Podobnego zdania jest Grzegorz Białek, który szczególnie chwalił sobie pierwszą połowę. - Była gra, były akcje. Później jednak jak pomieszałem w ustawieniu nasza skuteczność była zerowa. Do tego meczu podszedłem jednak pod innym kontem. Było do ostatnie spotkanie w którym mogli zaprezentować się wszyscy zawodnicy - przyznaje szkoleniowiec Lewartu.
Przeciwko Podlasiu nie zagrał chory Robert Mirosław, ale ponownie w akcji można było zobaczyć Ireneusza Gajewskiego, który porozumiał się już z klubem w sprawie warunków umowy. - Musimy tylko ustalić czy Skałka Górka Węgierska faktycznie chce za niego pieniądze - tłumaczy Grzegorz Białek. Pierwotnie wydawało się, że do Lewartu powróci Piotr Boguszewski. Napastnik, który ostatnio grał w Wiśle, nie porozumiał się jednak z działaczami i nadal musi szukać klubu.
Bramki: Guzek, Kisiel, Sobiczewski - Kaczmarski.
Podlasie: Włodymirowicz - Oponowicz, Woroniecki, W. Jakubiec, Szendel, Bal, Lesiuk, Magier, Wej, Sobiczewski, Guzek; grali również: Górski, Różański, T. Jakubiec, Rodzeń, Kisiel, Gawroński, Ziomka.
Lewart: Maj - Jezior, Dajek, Lato, Hołysz, Serwin, Mitura, Szlachta, Misiarz, Kaczmarski, Gajewski; grali również: Dzięcioł, Wójcik, Kosmala, Wawruch, Urbaś, Magier.
Reklama













Komentarze