- Na szkoleniach dowiesz się jak skutecznie zarządzać finansami Twoimi oraz Twojej firmy, jak ustalić swój budżet i oszczędzając stosunkowo niewielkie kwoty dzięki systematyczności dojść do dużych pieniędzy. Dowiesz się też jak mądrze inwestować i na co zwracać uwagę lokując swój kapitał, a także jak ochronić firmę przed stratami i nie dać się zaskoczyć niespodziewanym sytuacjom - informują organizatorzy.
Tym razem prelegentem będzie Łukasz Bednarski. To przedsiębiorca, szkoleniowiec, od wielu lat zajmujący się doradztwem finansowym. Współpracuje z wieloma firmami oferującymi różne inwestycje. Ciągle poszukuje nowoczesnych i efektywnych metod oszczędzania i inwestowania pieniędzy.
Bednarski opowie jak osiągnąć sukces przez planowanie swoich finansów i inwestowanie.
Spotkania odbędą się we wtorek (29.07) i środę (30.07) od. 17.00 na Wydziale Ekonomicznym UMCS, sala A5 (Pl. Marii - Curie Skłodowskiej 5)
Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na stronie: http://bllublin8.evenea.pl/
Organizatorem szkoleń jest Business Link LublinPlan
Dzień I (dla osób indywidualnych) 17:00 - 19:00
- dlaczego warto oszczędzać i inwestować?
- kiedy zacząć?
- jak zmienić swoje dotychczasowe nawyki finansowe, jak zacząć planować swoje finanse i w co inwestować?
- jak działają poszczególne instrumenty finansowe występujące na rynku - możliwości inwestycyjne?
- najskuteczniejsze metody oprocentowania wkładu pieniężnego,
- zarządzanie nadwyżkami wynikającymi z rozsądnego planowania finansów osobistych,
- przykłady skutecznych technik przynoszących zyski oraz sposoby racjonalnego obchodzenia się z pieniędzmi,
- oszczędzanie a emerytura, oszczędności a prawo spadkowe,
- jak poprzez regularne i konsekwentne oszczędzanie można osiągnąć wysokie stopy zwrotu i wysoki kapitał końcowy za relatywnie niskie wpłaty?
Dzień II (dla przedsiębiorców) 17:00 - 18:30
- jak zabezpieczyć się finansowo przed utratą jednego ze wspólników (poprzez różne formy) włącznie z aspektami prawnymi?
- jak zwiększyć efektywność finansową przedsiębiorstwa poprzez inwestowanie pieniędzy?
- jak zabezpieczyć rodzinę na wypadek likwidacji firmy lub w razie śmierci właściciela?
- jak wcześniej spłacić zaciągnięty kredyt?
- jak uzyskać pieniądze z firmy dla siebie powiększając koszty firmy?
- jak zabezpieczyć się przed płaceniem odszkodowań dla pracowników?
- jak poprawić wizerunek firmy i zwiększyć atrakcyjność dla pracownika?
Reklama
Działam w Lublinie i myślę globalnie. Dwa dni darmowych szkoleń
Kolejny raz przedsiębiorcy i ci, którzy chcieliby założyć własny biznes spotkają się w Lublinie. Darmowe szkolenia potrwają dwa dni
- 23.07.2014 09:23

Data dodania:
23.07.2014 09:23
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze